Як обрати мотошолом: основні рекомендації

15 Січня 2023 16:48  0  32

АвтоМотоЯк обрати мотошолом: основні рекомендації

Шолом – обов’язкова деталь екіпіруванням байкера. Він захищає від травм голови, шиї, струсу мозку в разі аварії. Крім того, він стане ефективним повсякденним протектором від вітру, дощу, холоду та різноманітних інших дорожніх неприємностей. Щоб купити шолом до мотоцикла, який буде максимально зручним у користуванні та забезпечувати бажаний рівень захисту, потрібно більше дізнатись про цей вид екіпіровки.

Огляд видів мотошоломів

Мотоекіпіровку в Україні варто купувати лише у спеціалізованих магазинах, адже лише в цьому випадку можете бути впевнені, що отримаєте хорошу якість. Але, розглядаючи каталог, можна розгубитись, адже варіантів дійсно багато.

Інтеграл

Цей вид найпопулярніший, основні причини цього:

  • найвищий рівень захисту;
  • відмінні аеродинамічні характеристики;
  • універсальний, може використовуватись як при щоденній їзді, так і для шосейно-кільцевих перегонів.

Інтеграли ще називають повнолицьовими, адже вони гарантують всебічний захист голови та шиї, в тому числі на високих швидкостях.

Модуляр

Конструкція схожа на повнолицьовий. Відмінність в тому, що візор, який піднімається, має в тому числі відкидну передню частину. За рахунок такої конструкції, щоб пити або комфортно спілкуватися, не потрібно повністю знімати шолом. Дуже популярний даний вид захисту серед мандрівників. Рівень захисту також досить високий, але за рахунок того, що конструкція дещо складніше, цей шолом важчий.

Відкритий

Сюди відноситься досить велика група шоломів. Характерна їх особливість – відкрита передня частина. В залежності від моделі можуть бути присутні:

  • козирок;
  • захисний візор;
  • класичний або ретродизайн, наприклад шолом-каска.

Даний вид захисту популярний більшою мірою серед водіїв не дуже швидкісних видів двоколісного транспорту, а саме скутерів, хоперів, крузерів. Оскільки обличчя постійно відкрите, він підходить для повсякденної експлуатації. Про дуже високий рівень захисту говорити не доводиться, адже велика частина обличчя відкрита. Але при певному стилі їзди такий шолом може використовуватись.  

Кросовий 

У нього видовжена передня частина, що дуже виділяється. Має в тому числі козирок для захисту від сонця та бруду, він використовується в комплексі зі спеціальними окулярами. В основному застосовується для мотокросу, ендуро. Також можна знайти спеціальні кросової шоломи, пристосовані для міських рейдерів та мотоциклістів-туристів.

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)