З 1 жовтня змінюється розмір виплат: скільки грошей дадуть

4 Вересня 2022 10:39  0  914

На Вкраїні та у світіЗ 1 жовтня змінюється розмір виплат: скільки грошей дадуть

Українці, які дали притулок у своїх будинках внутрішньо переміщеним особам, отримуватимуть близько 900 грн на місяць на кожного переселенця.

 

Про це віце-прем’єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук сказала в ефірі телемарафону.

 

«Відбулася завершальна нарада з цього приводу. Справді, з 1 жовтня тим людям, які надаватимуть притулок нашим внутрішньопереміщеним особам, за кожну людину виплачуватиметься 900 гривень. Нині це 450 грн. На опалювальний сезон за кожну особу буде додатково 900 грн», – сказала Верещук.

 

За її словами, уряд уже вніс зміни до порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО. Зокрема, до програми «Прихисток», яка діє відповідно до цього порядку.

 

Як отримати компенсацію за притулок вимушених переселенців?

 

Щоб отримати компенсацію за комунальні послуги за притулок у себе переселенців, державі потрібно повідомити про це. Зробити це можна трьома способами:

  • звернутися до місцевого самоврядування із заявою та надати необхідну інформацію;
  • подати інформацію через сайт “Прихисток”;
  • подати інформацію через програму “Дія”.

 

Реєстр житлового фонду, доступного для розміщення ВПО, формують органи місцевого самоврядування, але поселення відбувається лише за згодою власників житла.

 

Які документи потрібно подавати?

 

  • документ, що засвідчує особу;
  • документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника;
  • копії паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи та реєстраційних номерів облікових карток платників податків ВПО.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)