Топінамбур налагоджує серцевий ритм, понижує холестерин

20 Лютого 2022 09:23  0  492

Здоров'яТопінамбур налагоджує серцевий ритм, понижує холестерин

Травознайка-цілителька Наталія Земна розповіла про користь земляної груші

 

Топінамбур - дивовижна рослина, яка, потрапляючи в організм, активно включається в обмін речовин всіх тканин і органів.

 

Топінамбур відновлює зміни в міокарді, налагоджує серцевий ритм, знижує тонус судин в разі гіпертоній і цукрового діабета. Підвищує гемоглобін та інсулін. Понижує холестерин в крові і кислотність шлункового соку, якщо вона підвищена, печінці налагоджує жовчетворну функцію, не допускає до утворення камінців ні в печінці, ні в сечовому міхурі, а також солей в суглобах при подагрі. Зменшує набряки серцевого походження, попереджує утворення ракових пухлин.

 

Потрапляючи в кішківник, якщо він атонічний, лінивий, підвищує його моторну функцію, усуває закрепи і допомагає здухвинній кишці бути сильним генератором імунітету, який зробить організм несприятливим до різних інфекційних захворювань, а разом із тим до туберкульозу.

 

Завдяки високому вмісту пектинових речовин, комплексу вітамінів та органічних кислот, земляна груша виводить всі токсичні речовини, навіть солі важких металів і радіоактивні елементи.

 

Можливо, навіть не знаючи всього цього, в народній медицині топінамбур застосовували в разі гіпертоній, гіперацидного гастриту, шлункових болях, кишкових коліках і запорах.

 

Благотворно впливаючи на сечостатеву систему, налагоджуючи сольовий обмін і усуваючи запалення, земляна груша рятувала людей від нестерпного радикуліту, довготривалого запалення в суглобах в разі артритів та поліартритів.

 

Особливо зовнішньо топінамбур творив чудеса, що підтвердило його широке застосування при гнійних ранах, виразках, фурункулах, карбункулах, екземі, вуграх, зморшкуватій шкірі, опіках, обмороженнях та подразненнях.

 

Інулін, який міститься в топінамбурі, потрапляючи в організм, розчеплюється і утворюється фруктоза. Саме вона і необхідна людям хворим на цукровий діабет, а у нас в Україні таких понад 80%.

 

Комплекс вітамінів групи В – відновлює заспокоюючи нервову систему і покращує зір.

 

Раніше земляну грушу включали в раціон харчування тим, хто переніс інфаркт міокарда або інсульт і залишився гіпертоніком, що є небезпекою до повторення хвороби. Тепер забули, що їм потрібні солі заліза, кремнію, калію, фосфору, цинка – всього того, що міститься в коренеплоді.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
2
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-34.jpg

 

 

Пологи (г.)