Готуємо тіло до весни: нетрадиційні методи схуднення від пологівчанок

17 Лютого 2022 14:18  0  1000

Здоров'яГотуємо тіло до весни: нетрадиційні методи схуднення від пологівчанок

Скоро весна, а значить саме час перебрати гардероб, дістати легенькі спіднички та суконьки і оті круті джинси, ціною в третину зарплати… Кажете, хтось потайки ушив їх і тепер влізти в них – тільки після майстер класу від гурту «Ленінград»? Тоді саме для вас свої нестандартні методи схуднення розповідають наші прекрасні респонденти

 

Тренажерний зал далеко а від дієти минулого разу прийшлося лікувати шлунок? Наші героїні – жінки різного віку, які віднайшли для себе рецепт для підтримки оптимальної ваги і готові ними поділитися. А вже вам, любі жінки, вибирати – долучатися до одного з методів чи спробувати свій, власний шлях у підкоренні власного тіла і духу.

 

Ірина, 30 років.
Зразу скажу, що спорт не для мене. Тиждень походити в спортзал – і замість об’ємів втрачаю всі сили і настрій. Вже три роки користуюсь формулою «два кроки вперед, один – назад». Як тільки помічаю, що назбирала зайві кілограми, починаю худнути за допомогою дієти: їм знежиренні продукти, відварне м'ясо, овочі. Коли бачу, що скинула 2 кілограми, починаю харчуватися калорійніше (це не значить, «втоптати» на ніч пів торта, а просто дозволяю собі солодощі в нормальних межах, бабусині борщі і т.і.) як тільки стрілка на вагах не покаже +1 кілограм. Потім знову – на дієту до -2. І так, поки вага не стабілізується. При цьому перші два кілограми можу скидати більше двох тижнів, а набирати за один-два дні. Після третього-четвертого «підходу» вага втрачається за 4-6 днів, а набирається за 9-10 днів, далі цей інтервал тільки збільшується і може сягати місяця. Це і має бути нормою при таких «гойдалках»: місяць і більше без збільшення ваги при нормальному, без обмежень, харчуванні: з тістечками, картоплею і тим, що зазвичай забороняється прибічниками здорового харчування. Кажуть, що ця система допомагає «розганяти» метаболізм, коли їжа перетворюється швидше і якісніше.

 

Анна, 59 років.
Багато років, як практикую Бодіфлекс – система вправ з дихальної гімнастики. Нам її ще на початку 2000-х показала тренер з шейпінгу – Алла Володимирівна Карпенко. Тоді вона запропонувала співробітницям Пологівського депо проводити такі уроки: спочатку комплекс фітнес-вправ, а вже потім, коли ми трохи навчились працювати, і комплекс дихальної гімнастики. Скажу зразу, що далеко не в кожного тоді виходило дихати «як треба», але вигляд нашого тренера просто надихав на роботу над собою. З часом, Аллі Володимирівні прийшлось змінити місце занять – до БК «Гірник», а згодом і до зали «Дніпрокераміки». Щоб потрапити на заняття була змушена усіма правдами і неправдами відпрошуватись з роботи, аби тільки не пропустити уроку. Тож, на занятті ми відпрацьовували фітнес-комплекс, а вдома на нас чекала «домашня робота» - вправи з бодіфлексу. Потім ці вправи замінили мені будь-які гімнастики. Більш того, після них легше дихалось, краще спалося, вони нормалізували апетит і роботу кишкового тракту. З часом, звичайно, деякі вправи ставало робити важче, лінощі, як відомо – ворог не тільки людини, а й її фігури… Але зазвичай з весною обов’язково оновлюю свій улюблений курс вправ і знову згадую, як це приємно – дихати з користю для здоров’я!

 

Вікторія, 32 роки.
Я завжди була пухкенькою, такою собі пампушечкою, але гарненькою. До двадцяти п’яти років і на жорстких дієтах сиділа, і на різні аеробіки ходила… трохи вагу скину – і на радощах заїдаю її солоденьким. Пробувала і очищення організму за допомогою олії, і пігулки для схуднення – за принципом, щоб його такого з’їсти, щоб схуднути. Але результат більш-менш завжди був однаковий. Потім вийшла заміж, рік прожила в мирі і злагоді з собою, вагою і усім світом, а потім чоловік почав частіше прикладатися до чарки, часом ставам непередбачуваним в цьому стані… Вже давно б покинула його, але за час чоловічих «концертів» схудла на 16 кілограмів. Це єдине, що тримає нас разом.

 

Людмила, 42 роки
Дієтами не цікавилась допоки не стала мамою. Після обох пологів (у 34 та в 38 років) моє тіло “говорило” - треба щось робити. Першого разу я спробувала дієту Дюкана, бажаний результат отримала через тиждень. Звісно ж, додавала заняття фітнесом/пілатесом.

 

Від других пологів пройшло півроку і я знову почала пошук сучасних методів щоб подобатися собі в дзеркалі. Відкриттям для мене стало “інтервальне голодування”. У нас цей спосіб ще маловідомий, а от англомовний світ його успішно практикує кілька років.

 

ІГ - це схема харчування, при якій їсти дозволено лише в певний час. Наприклад, тільки 4 години на добу. Або 8 годин. Або 5 днів на тиждень. В інший час про їжу слід забути, обмежившись питвом - дозволена лише вода. Бо відомо, вода - важливіша, ніж їжа! А їжа лише правильна!

 

За відкриття методу ІГ вчений з Японії отримав Нобелівську премію. Він досліджував процес даного механізму, за допомогою якого живі клітини організму позбавляються від дефектних білків і органел. У процесі спостережень з'ясувалось, що швидкість позбавлення накопиченого «сміття» в організмі, залежить від рівня енергії в клітинах. І коли енергії мало (клітина голодна), вона знищує пошкоджені або старі білки більш інтенсивно, роблячи їх джерелом енергії. Іншими словами, здорові клітини організму з’їдають слабкі. А енергія у клітин з’являється саме тоді, коли наш організм відпочиває від процесу перетравлення їжі.

 

Але це ще не все! Дослідження свідчать, що ІГ здатне: знизити рівень діабету, уповільнити старіння, покращити здоров’я серця, уповільнити розвиток онкології, покращити роботу мозку.

 

Отже, інтервальне голодування може виявитися вельми непоганою штукою, здатною поліпшити якість життя людства. Так що маєте сенс спробувати. Якщо, звичайно, ваш терапевт не проти.

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
8
Сміх
8
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-34.jpg

 

 

Пологи (г.)