Субсидії та пільги почали виплачувати по-новому: що змінилося

3 Жовтня 2022 12:28  0  538

На Вкраїні та у світіСубсидії та пільги почали виплачувати по-новому: що змінилося

З 1 жовтня 2022 року в Україні змінився порядок нарахування соціальних виплат громадянам. Нововведення вже набули чинності.

 

Про те, що необхідно для отримання пенсій та пільг, повідомив Пенсійний фонд України.

 

Суть змін отримання соціальних виплат
Починаючи з першого жовтня поточного року запрацювали зміни у правилах нарахування субсидій, пільг та інших соціальних виплат громадянам України. Причиною цього стала передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг до Пенсійного фонду України. Громадянам, які потребують подібних виплат, усі нарахування здійснюватиме ПФУ.

 

"Виплати будуть здійснюватися незалежно від того, чи є субсидіант, пільговик та інший зацікавлений у виплатах громадянин пенсіонером, чи не є", — говорить повідомлення ПФУ.

 

Пенсіонери України

У відомстві нагадали й про те, що з першого грудня поточного року порядок звернення за призначенням субсидій та механізм призначення житлових пільг не зазнає жодних змін. Всі дані, необхідні для оформлення виплат, і надалі подаватимуться в електронному варіанті.

 

Термін подання документів на отримання пільг в Україні
Тим часом зацікавлені в отриманні пільг громадяни можуть подати необхідні документи на їхнє призначення у період з жовтня до грудня 2022 року. Після цього, починаючи з 1 грудня, українцям доведеться звертатися вже до територіальних органів ПФУ з питань оформлення житлових субсидій.

 

"Подавати заяви можна до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян", — пояснили у ПФУ.

 

Нагадаємо, у Пенсійному фонді пояснили тонкощі процедури поновлення пенсійних виплат після втрати документів та смерті годувальника. Найближчий родич може переоформити документи та отримувати виплату замість загиблого громадянина.

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)