Відеорепортаж для тих, хто пропустив виставку та змагання собак Есть видео

20 Жовтня 2019 18:57  0  3327

ВідеорепортажВідеорепортаж для тих, хто пропустив виставку та змагання собак

Сьогодні на стадіоні села Пологи відбулись виставка та змагання собак усіх порід рангу САС, а саме змагання “керована собака” та “керована охоронна собака”.

 

 

Участь у заході взяли пологівці і представники із Запорізької області. Загалом більше 60 учасників зареєструвалися на виставку і близько 30 виявили бажання взяти участь у змаганнях.

Як розповідає Олександр Середа, керівник Запорізького обласного відділення федерації службово-спортивного собаководства України, виставка - це екстер’єрний опис собаки. Як собака виглядає, чи має недоліки зовнішнього вигляду, а саме чи допускається собака до подальшого розведення. Так склалося, що собака без виставки та племдопуску не допускається до розведення. Для того, щоб отримати племдопуск собака має відповідати стандартам по екстер’єру. Це - правильна голова, правильні розміри, правильний окрас, правильні зуби. Частою проблемою є відсутність молярів та премолярів, що формує правильний прикус. Тобто тварина з недокусом або перекусом до розведення не допускається, бо це є генетичною проблемою.

 

Сьогодні у змаганнях взяли участь робочі собаки. Вони пройшли перевірку на підготовку та працездатність. Перший етап визначив керованість собакою її послух. Тобто виконання простих команд - сидіти, лежати і т.д. Відношення до намордника та до їжі.

 

Другий етап - захист. Охорона речей. Блокпост. Затримання та лобова атака із злодієм, коли собака біжить на нього.

 

Обидва етапи проходили під ретельним наглядом головних суддів турніру, експертами міжнародного класу.

 

Собака рангу САС - це кандидат в національні чемпіони. На змаганнях данного типу собака учасник може отримати сертифікат САС і стає кандидатом в чемпіони України. Для цього необхідно зібрати певну кількість сертифікатів, що автоматично дає звання чемпіона.

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
2
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)