Депутати Оріхівської міськради ніяк не визначаться з керівним складом

1 Квітня 2021 08:30  0  562

Новини ОріховаДепутати Оріхівської міськради ніяк не визначаться з керівним складом

Вже проведено вже одинадцять сесій Оріхівської міськради, однак до цього часу залишаються вакантними дві посади керівного складу виконавчого комітету. Депутати-представники різних політичних партій ніяк не можуть визначитися і домовитися.

 

Тільки на четвертій сесії було обрано секретаря міськвиконкому: перевагу надали Каріні Дудніченко, колишній очільниці Оріхівської районної ради, депутату від політичної партії «Порядок». Кандидатура Світлани Мандрич, депутата від політичної партії «Опозиційна платформа – за життя», яку двічі пропонував міський голова Анатолій Хворостянов, потрібних голосів не набрала.

 

Постійно переконуюся у тому, що новообрана влада не монолітна, а складається з окремих груп, які мають політичні і власні меркантильні інтереси. У грудні 2020 р. на п’ятій позачерговій сесії, коли розглядали кадрові питання, пропозиції міського голови депутати проігнорували: не підтримали його кандидатури Антона Грибняка і Марії Заболотної --на посади заступників з питань діяльності виконавчих органів, Сергія Шаповалова –на посаду керуючого справами виконавчого комітету ради; Олександра Фісуна –на посаду старости Мирненського старостинського округу. Більшість голосів одержала тільки кандидатура Сергія Середи на посаду заступника з питань діяльності виконавчих органів.

 

У лютому 2021-го на дев’ятій сесії міськради на посади заступників міський голова вдруге запропонував кандидатури Антона Грибняка і Марії Заболотної і ще Світлани МандричДепутати проголосували за Марію Заболотну і Світлану Мандрич, однак знову не підтримали вдруге Антона Грибняка.

 

На одинадцятій сесії, що відбулася 25 березня, міський голова втретє запропонував кандидатуру Антона Грибняка за посаду заступника з питань діяльності виконавчих органів. Але за нього проголосували тільки 11 осіб,8 депутатів утрималися, один був проти, 7—відсутні на пленарному засіданні. Тільки чотири голоси отримала кандидатура на посаду керуючого справами міськвиконкому Олена Піщанська. А 16 депутатів утрималися… Сім були відсутні на засіданні. Тобто дві посади залишаються вакантними.

 

Мені особисто ці голосування нагадують тупцювання на місці, адже протягом кількох місяців депутати ніяк не можуть визначитися з вибором керівних посад, гальмуючи роботу міськвиконкому. Протистояння триває…

 

 

Тамара КУРОЧКІНА

 

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)