За що проголосували депутати Оріхівської ОТГ?

15 Січня 2021 13:40  0  2174

Новини ОріховаЗа що проголосували депутати Оріхівської ОТГ?

На шостій позачерговій сесії Оріхівської міської ради, яка відбулася 14 січня, депутати прийняли звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Юлії Яцик, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ «Запоріжжяобленерго», АТ «Запоріжгаз» щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергії. Оскільки підвищення тарифів на газ та транспортування газу з 1 січня 2021 року викликало соціальний резонанс, тому депутати міської ради і вимагають скасувати підвищення тарифів на природний газ, послуги розподілу природного газу та електроенергію.

 

Таке звернення було прийняте після того, як міському голові Анатолію Хворостянову передали звернення від учасників мітингу, що відбувся на площі Покровській в Оріхові 10 січня 2021 року. Спочатку цей документ обговорили на погоджувальній раді 13 січня.


На сесії також було затверджено на посаді старости Мирненського старостинського округу Світлану Циганкову, яка має значний досвід роботи в органах місцевого самоврядування.

 

Цікаво, що напередодні Нового року вакантну посаду старости Новоандріївського старостинського округу зайняв колишній міський голова 60-річний Сергій Герасименко, мешканець Оріхова.

 

На шостій сесії депутати проголосували за внесення змін до рішення Оріхівської міської ради від 02.05.2019 № 10 «Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Оріхівської міської ради сьомого скликання в новому складі».


Але поки що виконком працює у старому складі, бо досі не призначено нових заступників міського голоси і керуючого справами.

 

Які питання будуть винесені на наступну сесію і коли вона відбудеться –поки що невідомо.

 

Автор: Тамара Курочкіна

 

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
7
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)