Клієнти Нової пошти тепер оплачуватимуть не лише свої посилки: деталі нововведення від поштового оператора

4 Грудня 2022 13:44  0  1568

На Вкраїні та у світіКлієнти Нової пошти тепер оплачуватимуть не лише свої посилки: деталі нововведення від поштового оператора

Через енергетичну кризу українське суспільство зіштовхнулося з масою проблем і труднощів. Багато компаній вживають заходів, щоби пристосувати свій сервіс до потреб і можливостей клієнтів. Нова пошта дозволила їм оплачувати не лише свої посилки.

 

Клієнти Нової пошти тепер оплачуватимуть не лише свої посилки: деталі нововведення від поштового оператора - today.ua


Про нововведення повідомили у прес-службі Нової пошти.

 

Ця послуга покликана забезпечити можливість оплатити посилку за умов частих відключень електроенергії. Навіть за відсутності електропостачання посилка може бути оплачена третьою особою.

 

 

"У сьогоднішній реальності дуже складно щось планувати. І може статися ситуація, коли ти стоїш біля відділення, світло вимкнули, і немає мобільного інтернету, щоб сплатити за посилку онлайн", - повідомили у прес-службі.

 

Щоб скористатися послугою, потрібно оновити мобільний додаток. Далі слід перейти у вкладку "Мої посилки". Після цього необхідно натиснути кнопку "+", яка розташована в правому нижньому кутку екрана. Потім тиснемо "Відстежити" та за номером шукаємо електронну накладну. У вкладці "Інформація про посилку" натискаємо кнопку "Повна інформація про посилку". Останнім кроком слід ввести номер телефону одержувача, на який і було оформлено цю посилку. Далі можна зробити оплату посилки вашого родича, друга або колеги.

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)