В Україні вже 8 "помаранчевих" областей. Відомо яка ситуація на Пологівщині

21 Січня 2022 17:14  0  1131

АктуальноВ Україні вже 8 "помаранчевих" областей. Відомо яка ситуація на Пологівщині

Станом на ранок 21 січня в Україні 8 областей віднесено до помаранчевої зони епідемічної небезпеки: Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька, Житомирська, Чернігівська та Сумська,

 

До 7 областей, які МОЗ позначав помаранчевим напередодні, додалася Чернігівська область.

 

У цих областях, за винятком Львівської, перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування, в Івано-Франківській області також перевищені рівень госпіталізації та динаміка рівня госпіталізацій.

 

Рівень госпіталізацій також перевищений в Чернівецькій області, а динаміка рівня госпіталізацій – у Рівненьскій та Луганській областях.

 

Рівень захворюваності найвищий в Івано-Франківській, Сумській, Чернівецькій, Тернопільській, Львівській областях та в Києві.

 

Вже на вечір стало відомо, що Івано-Франківська область переходить в «червону зону» адаптивного карантину. Нові обмеження почнуть діяти з 24 січня.

 

Про це у своєму Telegram повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов. Зазначимо, причиною для такого рішення стало погіршення епідемічної ситуації.

 

За інформацією головного лікаря Пологівського ЦПМСД Анни Дуб в Пологах станом на 20 січня, амбулаторно лікується 55 пацієнтів, з них 15 дітей. Тим часом, на стаціонарному лікування перебуває 12 осіб.

 

Загалом в Пологівській громаді повний курс вакцинації отримали 52% мешканців. Та вакцинація триває. Записатися на щеплення можна через сімейного лікаря або контакт-центр.

 

Центр вакцинації працює у Пологівському центральному будинку культури. Для маломобільних груп населення щеплення проводять виїзні бригади, у селах громади звертатися можна до місцевих медичних установ.

 

Вже настпуного місця в Україні прогнозують нову хвилю коронавірусу, тому пологівські медики закликають не зволікати зі щепленням.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
7
Сміх
17
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-34.jpg

 

 

Пологи (г.)