Портал “МР” радить встановити автономні месенджери які працюють без інтернету

24 Лютого 2022 21:25  0  1706

АктуальноПортал “МР” радить встановити автономні месенджери які працюють без інтернету

Сьогодні ми прокинулись у незвичній нам країні. Швидко стало зрозумілим, що важливість альтернативного зв'язку як ніколи раніше актуальна. І знайшлись рішення

 

Є програми для обміну повідомленнями в автономному режимі. При установці на кілька смартфонів деякі з цих додатків створюють мережу (mesh-мережа) у віддалених районах без стільникового зв'язку. Таким чином, повідомлення, відправлене з одного пристрою, може перестрибувати через кілька пристроїв і досягати одержувача пристрою.

 

Bridgefy
Автономний месенджер Bridgefy використовує Bluetooth зв'язок телефону для встановлення з'єднання з іншими смартфонами, на яких запущено програму. Після налаштування програма дозволяє вам спілкуватися з користувачами Bridgefy в радіусі 100 метрів від вас. Але людина має бути у вашому списку контактів.

 

Ви можете надіслати повідомлення одній людині або створити групу для одночасного спілкування з кількома людьми. Це не просто месенджер, ви можете використовувати цю програму для передачі зображень без активного підключення до інтернету.

 

Briar
Як і Bridgefy, Brair ще одна безкоштовна програма без перевірки номера телефону для обміну повідомленнями без підключення до мережі. Вам просто потрібно ввести своє ім'я, встановити пароль, і ви можете надсилати текстові повідомлення без підключення до інтернету або стільникового зв'язку.

 

Briar дозволяє надсилати повідомлення через інтернет, але при необхідності працює як звичайна програма для надсилання повідомлень через Bluetooth. Щоб додати нові контакти, ви можете відсканувати QR-код на пристрої іншої людини, що унеможливлює підключення невідомого вам контакту.

 

Ви можете створити спільне посилання, щоб додати контакти, які знаходяться далеко від вас. На додаток до обміну повідомленнями можна створювати форуми для запитань і створювати повідомлення в блозі, не виходячи із програми. Вихідники Briar відкриті, що дає ще один плюс у карму.

 

Two Way: Walkie Talkie
Після встановлення Two Way на ваш смартфон, він відразу ж перетвориться на свого роду рацію. Установка потребує лише кілька секунд, тому що у додатку відсутня реєстрація.

 

Вам просто потрібно налаштуватися на будь-який канал та поділитися своїм каналом із друзями. Після цього просто натисніть і утримуйте кнопку Talk і коли статус лінії стане зеленим, починайте говорити. Інша людина має зробити те саме.

 

На жаль, тут немає шифрування та конфіденційності. Рація відкрита, і якщо хтось випадково запровадить той самий номер каналу на своєму пристрої, він зможе прослухати ваші розмови.

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
1
Сміх
1
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-34.jpg

 

 

Пологи (г.)