Honda CR-V - гібридна революція

7 Листопада 2022 14:32  0  108

АвтоМотоHonda CR-V - гібридна революція

Створений з нуля Honda CR-V є динамічним і забезпечує виняткову плавність руху. Це позашляховик з інтелектуальною високопрогресивною трансмісією e: HEV, яка забезпечує спокійне водіння.

CR-V — це повністю самозавантажувальний гібрид. Він працює дуже плавно та ефективно, і коли ви хочете прискоритися, на відміну від м’якого гібрида, він миттєво вивільняє шари потужності та крутного моменту.

Перевірте, як керує цей автомобіль

Винахідливість системи Honda e: HEV полягає в тому, що повні гібриди можуть працювати на безшумній електричній енергії, чого не можуть м’які гібриди. Використовуючи тільки електрику, новий CR-V пропонує фантастичну продуктивність і реальну економію.

  • Вища ефективність

Hybrid CR-V - це економічний позашляховик, який у версії Comfort може проїхати до 860 км між заправками, а його викиди CO2 становлять лише 114 г / км.

  • Душевний спокій

Енергія від батареї не тільки живить електродвигуни, які забезпечують вражаючу продуктивність автомобіля, але й знижує експлуатаційні витрати. Висока якість всієї конструкції підтверджується 5-річною гарантією з лімітом 100 000 кілометрів.

Що робить наші гібриди e: HEV такими особливими?

  • Чітко помітна різниця

Технологія Honda e: HEV дозволяє нашим повним гібридам — на відміну від м’яких гібридів — автоматично перемикатися на безшумну електрику для блискавичних сплесків потужності та крутного моменту.

  • Просто найкращий

Технічна досконалість унікальної системи e: HEV є результатом багаторічного інноваційного підходу до побудови гібридних приводів. В результаті він набагато кращий і ефективніший за м’які гібриди.

  • Немає потреби підключатися до джерела живлення

Повноцінні гібриди з трансмісією Honda e: HEV заряджаються шляхом енергії двигуна внутрішнього згоряння та рекуперації енергії гальмування. Автомобіль не потрібно підключати до електромережі, тож вам не доведеться згадувати про кабелі чи турбуватися про пошук зарядної точки.

  • Знижує витрати на водіння

Енергія від самозарядки зменшує навантаження на двигун внутрішнього згоряння, тобто експлуатаційні витрати та викиди забруднюючих речовин. З іншого боку, гарантія 5 років / 100 000 км, дозволяє не хвилюватися у разі технічних проблем.

  • Краще разом

Усі автомобілі Honda з трансмісією e: HEV є повними гібридами з самозаряджанням, акумулятором і паливноефективним двигуном внутрішнього згоряння. Обидва джерела живлення гармонійно працюють разом або працюють незалежно один від одного, плавно перемикаючись між трьома режимами водіння з автоматичним вибором для рівномірної подачі потужності або повної продуктивності.

  • Розумний і динамічний

Унікальна інтелектуальна трансмісія автоматично перемикається між електричним, гібридним режимом і режимом згоряння відповідно до умов. Режим «Electric Drive» забезпечує захоплююче прискорення з місця, як і в електромобілі, оскільки система e: HEV здатна використовувати всю свою поточну потужність незалежно від двигуна внутрішнього згоряння. Режим також працює на помірних швидкостях, щоб забезпечити плавну та тиху їзду.

Абсолютно новий гібридний позашляховик

Новий Honda HR-V поєднує в собі стиль спортивного купе, найпросторіший салон у своєму класі та інноваційну технологію e: HEV для заряджаючого водіння. Ви можете проїхати до 740 км на одному баку палива, викидаючи при цьому лише 94 г/км CO2. Хочете купити машину. Придбайте Honda CR-V E: HEV за вигідними цінами на https://honda.ua/cars/cr-v-hybrid/. HR-V — це важливий крок до здійснення нашої мрії про повністю електрифікований діапазон і світ з нульовими викидами.

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)