У сусідньому районі в громаді створили жіночу раду

20 Січня 2021 15:16  0  1347

Новини ОріховаУ сусідньому районі в громаді створили жіночу раду

При виконавчому комітеті Преображенської сільської ради почала діяти жіноча рада

 

Це консультативно-дорадчий орган, утворений при з метою забезпечення участі жінок у вирішенні питань місцевого значення як безпосередньо.

 

Тепер через органи місцевого самоврядування налагоджено ефективну взаємодію влади та осередків громадянської активності, а саме участі жінок у написанні та реалізації проєктів.

 

Як розповіла заступник сільського голови Ірина Дроздова (на фото), створення жіночої ради сприяє формуванню нового світогляду щодо ролі жінки у сфері управління та утвердженню гендерної рівності.

 

Голова жіночої ради – Надія Шандрук, завідувачка відділенням поштового зв’язку, депутат Преображенської сільради. Членами жіночої ради є активні жінки, які спільно із представниками ветеранської ради, молодіжної громадської ради, громадських організацій «Діти – майбутнє Преображенської громади» та «Відродження 2011» беруть участь у різнопланових заходах, що проводяться на території громади.

 

До діяльності жіночої ради нещодавно долучилися самозайняті жінки, які власними талантами та працею зуміли перетворити своє захоплення на заробіток.

 

На недавньому засіданні, яке відбулося в рамках ініціативи ГО «Діти – майбутнє Преображенської громади» та реалізується в рамках проєкту «Зміцнення демократичного врядування» (ІІІ), що виконується ГО «СТЕП» за підтримки National Endowment for Democracy, обговорювали можливості розвитку бізнесу в сільській місцевості, шляхи розвитку кооперації на території громади та можливості участі жінок у проєктах з розвитку малого бізнесу. А також члени жіночої ради відвідали будівлю, де планується розмістити багатофункціональний громадський простір, ЦНАП, стоматологічні кабінети та вже працює поліцейський офіцер громади та медичний кабінет.

 

Автор: Тамара Курочкіна

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
8
Сміх
5
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)