Жінкам в Україні щомісяця почнуть доплачувати надбавки до пенсії: хто може розраховувати на підвищення виплат

26 Січня 2022 07:38  0  918

На Вкраїні та у світіЖінкам в Україні щомісяця почнуть доплачувати надбавки до пенсії: хто може розраховувати на підвищення виплат

Жінки-пенсіонерки в Україні матимуть змогу розраховувати на щомісячну надбавку до пенсії з 2022 року. Її розмір становитиме 9%. Розраховувати на підвищення виплат зможуть лише 60-річні жінки, які вийдуть цьогоріч на заслужений відпочинок.

 

У 2022 році збільшення пенсії заплановано тільки для жінок. Чоловікам нараховувати та виплачувати надбавки не будуть. У Пенсійному фонді назвали дві умови, які мають бути дотримані для нарахування надбавок.

 

По-перше, пенсіонерка повинна мати день народження у період з 1 січня 1962 року до 31 грудня 1962 року. І по-друге, пенсія за віком має нараховуватися вперше.

 

Якщо пенсіонерка раніше отримувала пенсію за вислугу років, за інвалідністю або через втрату годувальника, а тепер перейшла на пенсію за віком, то щомісячного 9% підвищення пенсії їй очікувати не варто.Жінкам в Україні щомісяця почнуть доплачувати надбавки до пенсії: хто може розраховувати на підвищення виплатРозмір пенсії та надбавки нараховується індивідуально. Він залежить від розміру самої пенсії жінки, її страхового стажу та розміру заробітної плати.


Внаслідок пенсійної реформи, розпочатої у 2011 році, було намічено 10-річний перехід до нового пенсійного віку для жінок. За 10 років він виріс на 5 років, і тепер із 2021 року жінки йдуть на пенсію у 60 років, як і чоловіки.

 

Раніше за кожні півроку пізнішого виходу на пенсію жінкам додавали 2,5% від розрахункового розміру пенсії. Таким чином жінкам, які вийшли на пенсію у 2021 році, дісталися збільшення у розмірі 25%.

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
9
Сміх
6
Жах
31
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-34.jpg

 

 

Пологи (г.)