В Україні знову зростуть ціни на алкоголь

14 Вересня 2021 08:33  0  565

На Вкраїні та у світіВ Україні знову зростуть ціни на алкоголь

Буде змінено методику розрахунку мінімальних цін на алкоголь


В Україні будуть змінені мінімальні роздрібні ціни на алкоголь. Проєкт постанови про затвердження оновлених цін розроблений Міністерством економіки України.

 

Передбачається, що документ дозволить легальним виробникам підвищити вартість продукції до економічно обґрунтованого рівня.

 

Крім того, у відомстві зазначили, що проєкт також покликаний детінізувати ринок алкоголю.

 

«Через подорожчання сировини та матеріалів, що використовуються в галузі, легальні виробники алкогольних напоїв без актуалізації МРЦ не можуть підняти вартість свого продукту до економічно обґрунтованого», – розповіли в Міністерстві.

 

Мінекономіки спільно з Інститутом економіки та прогнозування НАН України опрацьовують алгоритм проведення розрахунків МРЦ та вивчають можливості його удосконалення.

 

«Враховуємо вплив всіх ключових індикаторів, зокрема, питому вагу обсягів виробника на ринку і порівнюємо надану інформацію за ринковими цінами, щоб уникнути маніпуляції з даними», – розповів заступник міністра економіки Сергій Теленик.

 

Зараз документ знаходиться на погодженні з іншими органами влади.

 

В Україні за 2021 рік істотно піднялися ціни на алкоголь і сигарети. Востаннє ціни на цю групу товарів зростали у липні.

 

Водночас в Україні кожен другий літр міцного алкоголю – фальсифікат. Його реалізують без сплати акцизів, при цьому якість такого напою ніхто гарантувати не може. 

 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
0
Сміх
0
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)