У Гуляйполі відкрили молодіжний простір "Youth hall"

16 Січня 2022 12:45  0  969

Новини ГуляйполяУ Гуляйполі відкрили молодіжний простір "Youth hall"

14 січня в КСК «Сучасник» відкрили молодіжний простір «Youth Hall». Це місце, де молодь зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, це вільний простір для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив, місце втілення проєктів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку.

 

На урочистому відкритті заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Савицький та начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Науменко привітали молодь громади, у якої тепер є місце для цікавого та корисного дозвілля та закликали бути активними, долучатися до заходів, які організовуються молоддю і для молоді.

 

До молодіжного простору завітала координатор Програми DOBRE Вікторія Зубкова і привітала громаду з успішною Ф

 

Також голосували за заходи, які хочє відвідувати молодь в «Youth hall». Серед фаворитів: дискотека, караоке, майстер-класи, кінопокази, ігровий клуб настільних ігор та тренінги з профорієнтації.

 

Робота волонтерів. Допомогли з організацією відкриття молодіжного простору Валентина Коновалова, яка фотографувала захід, Аліна Савченко, яка підготувала та провела майстер-клас з виготовлення сердечок. Оля Солодченко, яка реєструвала усіх учасників заходу та бажаючих увійти до складу молодіжної ради.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
3
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-34.jpg

 

 

Пологи (г.)