В Оріхові пройшов шаховий турнір пам`яті тренера Валентина Михайленка Есть фото

16 Березня 2021 14:47  0  588

Новини ОріховаВ Оріхові пройшов шаховий турнір пам`яті тренера Валентина Михайленка

Минулої суботи в Оріхові на базі будинку дитячої творчості відбувся турнір-меморіал з бліц-шахів пам’яті тренера-викладача Валентина Семеновича Михайленка. У ньому взяли участь 34 шахісти різного віку з Оріхова, Токмака, Бердянська.


Відкрила турнір директор закладу Любов Ярова. Присутні були і рідні тренера: дружина Ірина, дочка Альона, зять Олег і онук Назар.


Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Валентина Семеновича Михайленка (1944- 2020 рр.), який в різні часи працював керівником шахового гуртка у будинку піонерів, ДСТ «Колос» і міській дитячо-юнацькій спортивній школі, більше 20 років керував шаховим клубом «Дебют».


Турнір з блискавичних шахів проходив у 9 турів. Головним суддею була колишня вихованка В.Михайленка, наша землячка, керівник шахового клубу «Думка» з Бердянська Наталія Москалець, міжнародний майстер спорту з шахів, арбітр ФІДЕ.


За підсумками змагань були названі імена переможців, яким було вручено кубки, медалі, грамоти і грошові призи.


Перше, друге і третє місця серед дорослих гравців посіли Віталій Сердюк, Олексій Рожок і Денис Маляр з Токмака, всі троє - кандидати у майстри спорту з шахів.


Серед юних шахістів місця розподілилися так: перше місце зайняв Данило Маляр, першорозрядник з Токмака; друге - Софія Москалець, кандидат у майстри спорту з Бердянська, третє – першорозрядник Іван Бойко з Бердянська.


Призи також отримали наймолодші учасники турніру оріхівці Павло Панкевич та Маргарита Оніщенко з і найстарший шахіст 72-річний Олексій Марич(с.Копані).Солодкими призами порадували юних шахістів.


Родина В.С.Михайленка щиро вдячна організаторам турніру, колективу Оріхівського будинку дитячої творчості і особисто директору Любові Яровій, головному судді Наталії Москалець, спонсорам - депутату Пологівської районної ради Аллі Лісаченко, колишньому вихованцю тренера Руслану Водяницькому, подружжю Петрових, всім, хто надав фінансову підтримку в проведенні заходу, і учасникам турніру.


 


Джерело: Тамара КУРОЧКІНА

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)