Пологівська родина увійшла в ТОП-10 кращих на Всеукраїнських змаганнях Есть фото

9 Листопада 2022 10:13  0  1222

Знай нашихПологівська родина увійшла в ТОП-10 кращих на Всеукраїнських змаганнях

 З 3 по 6 листопада у столиці України пройшов фінальний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», в якому взяло участь 16 команд з різних куточків України.

 

Попри те, що Запоріжжя є прифронтовим містом, а левова частина області є тимчасово окупованою, Запорізька область також не залишилася осторонь змагань.


Учасниками фіналу від Запорізької області стала спортивна родина переселенців з міста Пологи. Тато – Денис Удод, який є тренером Пологівської ДЮСШ, мати – Віта Удод, колишня спортсменка та їх чудовий син – Данил, юний спортсмен, який займається футболом.


Завдяки Управлінню молоді, фізичної культури та спорту ОДА та КУ «ЦБ молоді та спорту» ЗОР, команду було відряджено на змагання, які проводилися на центральному стадіоні України - НСК «Олімпійський» та вміщали в собі багато спортивних естафет. Наша сім’я видала чудові результати, гідно конкурувала в спортивній боротьбі зі спортсменами з інших областей. Результатом фінальних змагань стало попадання до топ-10 сильніших.


 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)