Через негоду швидка недоїхала до хворого

10 Лютого 2020 14:05  0  20313

Народна новинаЧерез негоду швидка недоїхала до хворого

Денис пише на сайт:

 

Зима дала про себе знати, засипало снигом. Радість для дітей, але не для мешканців "циганского висілку".

 

Обіцянки місцевої влади, ще дворічної давнини відремонтувати спуск з вул. Ломоносова, місток та в'їзд на гору по вул, Затишній залишилися тількі обіцянками.

 

І от маємо такий факт, 9 лютого швика допомога,  яка їхала на виклик до хворого по вул. Затишній застряла під горою, виїхати не змогла, бо дорога вся в ямах та слизька ( нічим комунальники не посипали).

 

Водію та фельдшуру довелося йти пішком до хворого. А якщо б потрібно було госпиталізація? Тобі що робити? Нести на плечах до автомобіля який стоїть за 700 метрів?

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
11
Сміх
50
Жах
92
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Всего комментариев: 1

 1  Володимир Безіменний   alt 10.02.2020 15:31
Цікаво, як прізвище отого депутата ,якому мешканці циганського висілка довірили представляти їхні інтереси в міській раді, адже цей представник від тієї громади ,напевно, обіцяв ,як і всі - традиційно , зробити дорогу.
Ну , а тим, хто зарплатню отримують від платників податків в місцевий бюджет,повинно бути соромно. У себе ,так сказати, вибачте, під носом, із року в рік ,не бачити проблему, зате красиво говоримо про ОТГ.
Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)