Команда пологівських школярів виборола звання чемпіонів України Есть фото

6 Жовтня 2021 09:47  0  1249

Знай нашихКоманда пологівських школярів виборола звання чемпіонів України

Команда юних рятувальників старшої групи гуртка «Школа безпеки» КУ “Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ст.” №5 взяли участь у Всеукраїнському спеціалізованому таборі “Юний рятувальник”. Змагання проходили у Львівській області з 19 по 26 вересня

 

До команди входили Єфименко Іван, Гаврилюк Владислав, Лингур Марко, Гармаш Ангеліна, Холодний Артем, Гранкіна Єлизавета, Панасенко Григорій. Керівники: Носко Світлана, Кирилова Людмила.

 

На змагання у ДЦ «Росинка» Жовківської міської ради з’їхалися учасники гуртків «Школа безпеки» із 18 областей України.

 

«Змагання тривали 7 днів, перед кожним випробувальним етапом нам проводили майстер-класи. Потім ми повинні були виконати певні завдання», — ділиться Ангеліна Гараш. — Ми гасили пожежу, допомагали потерпілим, робили переправи та переплавляли постраждалих. Також були водні естафети: ми плавали на катамарані з веслами, шукали людей в імітованій лавині за допомогою біпера».

 

Під час змагань учасники вчилися, як діяти в різних надзвичайних ситуаціях. Кожен майстер-клас проходив за окремою програмою, серед яких були одягання бойового одягу, робота з пожежним спорядженням та обладнанням, розгортання пожежних рукавів, робота з вогнегасниками. Після майстер-класів відбулася естафета “Рятувальні роботи в зоні пожежі”, де наша команда виборола І місце у старшій віковій категорії.

 

oly

 

«Майстер-класи і самі змагання були дуже цікавими, нас навчали важливим речам, які можуть знадобитися в майбутньому. Після цих змагань я впевнений у собі та у своїх силах за будь-яких ситуацій», — розповів нам Владислав Гаврилюк.

 

Пологівчани мали змогу прогулятися Львовом та зануритися у атмосферу особливого, відвідали екскурсії.

 

Майстер-клас “Безпечні мандри” був присвячений безпечному туризму у незнайомій місцевості та проходив за окремим графіком:
технічні прийоми подолання природних перешкод при пошуку та транспортуванні постраждалих в умовах природного середовища;
визначення GPS координат;
транспортування постраждалого;
орієнтування на місцевості;
- надання домедичної допомоги при травмах.


Останньою була проведена ділова гра “Я рятувальник”, де команда із Поліг також завоювала І місце. Окремо проводились конкурси «Міс і містер рятувальник» та конкурс патріотичної пісні, в яких взяла участь Гармаш Ангеліна.

 

oly

 

За словами Єфименка Івана, учасника змагань, до цієї перемоги вони йшли 6 років. Тому емоції від чемпіонства зашкалюють, а сам факт — надто важливий для кожного.

 

Ми щиро вітаємо переможців та бажаємо натхнення до нових звершень!

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)