У відомому енергетику виявили отруту – напій вилучають із супермаркетів

9 Вересня 2021 14:34  0  1375

На Вкраїні та у світіУ відомому енергетику виявили отруту – напій вилучають із супермаркетів

У напої виявили оксид етилену


У відомому енергетичному напої, який потрапив на полиці українських супермаркетів, виявили небезпечні речовини. Про це повідомляє Держпродспоживслужба в Київській області.

 

«Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення Системи швидкого реагування про харчові продукти та корми (RASFF) від 03 вересня 2021 року № 2021.4074 та «№ 2021.4074-fup 29 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену у сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff), яка використовувалась при виявленні напоїв HELL Focus STR 250C (виробник: Hell Energy Magyaroszag Kft) та експортовано до України», – зазначається у повідомленні.

 

Через виявлені отруйні речовини у напої, продукт вилучають з магазинів. «Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів», – йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, ми писали Дозвілля пологівських дітей: спочатку вживання енергетиків, потім гра в футбол

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
14
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)