Специфіка використання кріплення в різних сферах

25 Жовтня 2020 11:14  0  974

Живемо вдомаСпецифіка використання кріплення в різних сферах

Кріплення — виріб, що використовується в побуті та промисловості для створення різних з'єднань. Сюди відносять найрізноманітніші металовироби: від класичних болтів і гайок до більш оригінальних і специфічних шпильок, гаків, заклепок. Найчастіше, говорячи про кріплення, мають на увазі деталі з метричної різьбою. Саме вони є найбільш поширеними як на українському, так і на світовому ринку.

Де використовують метричні кріпильні вироби

Метричні кріплення використовуються в різних областях людської діяльності — без них не можна уявити складання автомобілів або побутової техніки, будівництво будинків і виробництво меблів. Гайки, шурупи, болти необхідні для з'єднання металевих, дерев'яних, пластикових елементів в єдину конструкцію. Чим більше об'єкт, тим більша кількість метизів потрібна для роботи. Не тільки великі компанії, а й окремі монтажні бригади замовляють кріплення оптом, розуміючи, які обсяги можуть знадобитися.

У промисловості використовують кріплення, виготовлені з міцніших матеріалів, ніж побутові металовироби. Це пояснюється підвищеними навантаженнями і термінами експлуатації конструкцій. При роботі з електротехнічним обладнанням необхідні термостійкі вироби. Вони повинні витримувати тривалий вплив підвищених температур. Такі ж правила актуальні і для метизів, що застосовуються в інших умовах.

Що впливає на вартість виготовлення кріплення

Якщо ви уважно подивитесь на ринок кріпильних виробів, що реалізуються в Україні, то помітите, що деякі схожі зовні металовироби можуть сильно відрізнятися в ціні. Це викликано декількома факторами:

  • країною виробництва;
  • складністю виготовлення;
  • якістю матеріалів;
  • наявністю покриття;
  • розмірами партії.

Імпортні вироби коштують дорожче вітчизняних, а кріплення оптом обійдеться дешевше роздрібного продажу. Особливу роль відіграє стандартизированность продукції. Великі заводи випускають металовироби, виконані згідно ГОСТ і DIN великими партіями, що дозволяє мінімізувати вартість окремої одиниці. Якщо ж вам потрібен болт або шуруп нестандартних розмірів або кроку різьблення, доведеться звертатися до більш дрібних виробників, і цінник виросте. Ось чому експерти рекомендують застосовувати найзвичайніші кріплення і купувати їх великими партіями. Так ви зможете уникнути переплат.

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)