Газове свавілля під керівництвом Сергія Довбні. Прошу зверніть увагу!

24 Жовтня 2020 07:28  0  2957

Народна новинаГазове свавілля під керівництвом Сергія Довбні. Прошу зверніть увагу!

Звертаюся до вас, бо вже не знаю, що робити. Я, Крат Ольга, проживаю за адресою вул. Східна буд.5а, кв.3.

 

17 жовтня близько 18:00 без попереджень, повідомлень приїхала газова служба, яка відключила моє помешкання від газу. Вони просто зрізали кран та поставили заглушку. До квартири не зайшли, нічого не перевірили, акту про відключення газопостачання і його причину мені ніхто не видав на руки. БОРГУ В МЕНЕ НЕМАЄ!!!

 

Пізніше, як я зателефонувала за номером 104 то дізналась, що відключили через аварійну ситуацію, виток газу. В той ж вечір було звернення до старшого майстра Пологівського газового відділення, на що він відповів, що треба купити новій кран і звернутись до контакт центру. Я звернулась в Оріхівську службу газу аби нас знов підключили до постачання. Вони пообіцяли, що в понеділок відбудеться підключення.

 

Неодноразово я зв’язувалась з начальником горгазу, чула тільки те що треба дзвонити в контакт центр і дзвонити як можна частіше (надоїдати їм). Після вже десятої спроби мені вдалось додзвонитись, на що мені відповіли, що моя заявка прийнята та буде розглянута в порядку черги(Чекайте, вам передзвонять).

 

І ТАК ВЖЕ 5 ДНІВ Я ДЗВОНЮ В КОНТАКТ ЦЕНТР!

 

В загальному, незаконно відключили від газу, ремонтних робіт через виток газу ніяких не проводиться і я ще маю заплатити кошти за підключення газу, який незаконно відключили!

 

Сьогодні вже 5 день як в мене немає газу і ніяких робіт не відбувається, я вже не знаю що робити та куди звертатись!

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
6
Сміх
80
Жах
156
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)