Рішення прийнято: Більмак перейменують в Кам'янку

20 Травня 2021 18:21  0  2324

Новини Кам'янкиРішення прийнято: Більмак перейменують в Кам'янку

Вчора, 19 травня в профільному комітеті Верховної Ради розглянули звернення Запорізької облради про перейменування Більмака в Кам'янку. Про це повідомляє 061.

 

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади розглянув питання про зміну назви Більмака Запорізької області. 24 члени Комітету підтримали дане рішення і воно буде розглянуто на засіданні Верховної Ради. Більмак хочуть перейменувати в Кам'янку.

 

“...в селищі проживає 7 тисяч 160 осіб і 3,5 тисячі підписів зібрали на перейменування. Є ініціативна група, яка цим займається і цей процес йде з першого дня переіменування нашого селища в Більмак”, - сообщил на заседании сельский глава Бильмака Борис Ковальчук, который попросил поддержать инициативу.

 

Питання про зміну назви населеного пункту піднімалося з 2016 року, коли селище було перейменовано з Куйбишево в Більмак. Місцеві жителі виявилися незадоволені такою назвою. Сільрада, а потім облрада підтримали ініціативу про перейменування Більмака. Проти цього рішення виступав інститут національної пам'яті, проте його представники не прийшли на засідання Комітету.

 

Засідання Комітету з питань організації держвлади 19 травня 2021

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
7
Сміх
1
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)