Аптеки отримають 1 млн доз вакцини проти грипу

10 Вересня 2021 09:31  0  519

На Вкраїні та у світіАптеки отримають 1 млн доз вакцини проти грипу

Аптечна мережа України буде забезпечена вакцинами від грипу. Також йдуть переговори про локалізацію виробництва такої вакцини в Україні, зазначив головний санлікар

 

До початку епідемічного сезону захворювання на грип та ГРВІ українські аптеки планується забезпечити, приблизно, мільйоном доз вакцини проти грипу. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

 

"Починаючи з червня, ми почали працювати з виробниками вакцини і фармацевтичним сектором, щоб асоціювати для України більшу кількість вакцини (проти грипу, - ред.)... в аптечну мережу, ми знаємо, вакцини буде поставлено в країну трохи більше, ніж торік, близько одного мільйона", - розповів він.

 

Головний санлікар додав, що українські фармвиробники ведуть переговори про локалізацію виробництва вакцини проти грипу на території України.

 

"Це трьох- або чотирьохвалентна вакцина, яка буде в монодозних шприцах, і ми сподіваємося, що така вакцина зможе бути представлена ​​на українському ринку", - зазначив Кузін.

 

Він додав, що отримати препарат вдасться тільки з першого кварталу 2022 року.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)