Уряд анонсував індексацію пенсій для усіх категорій пенсіонерів

13 Вересня 2021 08:28  0  782

На Вкраїні та у світіУряд анонсував індексацію пенсій для усіх категорій пенсіонерів

Індексація пенсій проводитиметься щорічно 1 березня


Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи підсумки тижня, у Фейсбуці, повідомив, що кожна категорія пенсіонерів матиме проіндексовану пенсію.

 

«Індексація пенсій проводитиметься щорічно 1 березня для всіх категорій пенсіонерів. Цього тижня Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт, який виправив недоліки пенсійної реформи 2017 року, коли військові чи науковці були виключені з механізму індексації. Ми відновили справедливість. Також у законі буде прописана точна дата індексації – 1 березня», – написав Шмигаль.

 

При цьому він відзначив, що завдяки комплексним програмам підтримки пенсіонерів за півтора року середні пенсії зросли майже на 25%. "Паралельно з цим ми також працюємо над запровадженням накопичувальної пенсійної системи, щоб українці нарешті отримували достойні пенсійні виплати", - зауважив глава уряду.

 

9 вересня Верховна Рада підтримала у першому читанні зміни до деяких законів України стосовно удосконалення пенсійного законодавства.

 

Документом пропонується: визначити дату щорічної індексації пенсій – 1 березня, здійснювати щорічну індексацію пенсій військовослужбовцям, державним службовцям та іншим категоріям пенсіонерів на загальних умовах. Також пропонується призначати достроково пенсії за віком за півтора року до досягнення пенсійного віку особам, трудовий договір з якими розірвано зв’язку зі змінами в організації виробництва та за інших умов, а також призначати достроково пенсії матерям (батькам) дітей, хворих на тяжке, рідкісне захворювання, яким не встановлено інвалідність.

 

Очікується, що даний документ набере чинності з 1 січня 2022 року. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
4
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)