Працівники “Пологівського ОЕЗу” відсвяткували ювілей заводу Есть фото

23 Грудня 2019 15:18  0  4213

Знай нашихПрацівники “Пологівського ОЕЗу” відсвяткували ювілей заводу

У суботу 21 грудня ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» святкував 45 річницю з дня пуску першої черги заводу. Урочистості, які проходили в ЦКД «Гірник» зібрали працівників підприємства та гостей.

 

Почалося свято з короткого екскурсу в минуле: в неділю, 22 грудня 1974 року. Адже саме ця дата в літописі історії створення ОЕЗу займає важливе місце. В цей день відбувся пробний пуск заводу, який дав позитивні наслідки. О 21 годині 30 хвилин одержано пробну продукцію.

 

Після короткої розповіді про досягнення ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» присутніх привітав голова Наглядової ради Новіков Леонід Миколайович.

 

Одним з хвилюючих моментів вечора була презентація книги про підприємство «Шлях довжиною в 45 років», перший примірник якої голова Правління Крилов Денис Валерійович подарував директору Пологівського краєзнавчого музею Садовій Ірині Павлівні.

 

А першими володарями цієї книги стали всі, хто отримав нагороди в цей день.

 

Після короткого привітального слова Крилов Д.В. вручив шість нагород від Асоціації Укроліяпром та шістнадцять від Правління.

 

Далі Бойко Василь Дмитрович – головний інженер заводу від імені всього колективу отримав грамоту Асоціації «Укроліяпром» ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВУ ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» – за вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм по випуску високоякісної, конкурентоздатної олійної продукції та з нагоди 45 – річчя з дня створення підприємства.

 

З привітаннями звернувся до присутніх заступник голови Запорізької державної адміністрації Тарасенко Володимир Валентинович. Він нагородив медаллю «За розвиток Запорізького краю» Запорізької ОДА Бульбенко Сергія Яковича – апаратника - екстракторника 6 розряду олійно – екстракційного цеху, Цінним подарунком (іменним годинником) Малька Анатолія Яковича – начальника елеватора насіння, Пругло Надію Олександрівну – начальника центральної заводської лабораторії, а також вручив Почесні грамоти Запорізької облдержадміністрації чотирьом працівникам.

 

Шість нагород від Запорізької обласної ради та шість від Пологівської районної ради вручив Голова Пологівської районної ради Покутній Олександр Петрович

 

Далі всіх вітав голова Пологівської районної державної адміністрації Крупський Артур Євгенович та вручив чотири Почесних грамоти Пологівської районної державної адміністрації

 

Вісім Почесних грамот Пологівської міської ради вручив голова Пологівської міської ради Коноваленко Юрій Анатолійович.

 

Не обійшлося і без нагород Запорізької обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу. Три грамоти профспілковим активістам вручила голова Об’єднаної профспілкової організації ПрАТ Пологівський ОЕЗ Шатохіна Оксана Анатоліївна.

 

Ще один надзвичайно хвилюючий момент урочистостей – вшанування тих, чий трудовий стаж на підприємстві починається з цифри 40.

 

45 років працює на підприємстві начальник заводської лабораторії Пругло Надія Олександрівна, 44 роки – такий трудовий стаж Малька Анатолія Яковича – начальника елеватора насіння.

 

43 роки пов’язують з підприємством:

 

Жовніренко Олену Олександрівну – менеджера з якості;

 

Лемешову Ганну Петрівну – апаратника - екстракторника 4 розряду олійноекстракційного цеху;

 

Грабовську Аллу Володимирівну – апаратника - екстракторника 5 розряду олійноекстракційного цеху;

 

Павленко Валентину Анатоліївну – провідного інженера - технолога виробничо-технічного відділу;

 

Федосова Володимира Івановича – машиніста тепловоза цеху залізничного транспорту;

 

Сластіна Леоніда Вікторовича – слюсаря служби контрольно – вимірювальних приборів та автоматики 5 розряду;

 

Сазоненка Володимира Ілліча - слюсаря служби контрольно – вимірювальних приборів та автоматики 5 розряду.

 

41 рік трудового стажу у Бульбенка Сергія Яковича – апаратника - екстракторника 6 розряду олійно – екстракційного цеху та Немчиної Аделі Альбертівни – начальника зміни олійно - добувного виробництва. Вони стали справжніми героями свята та отримали цінні подарунки.

 

Особливим показником стабільності підприємства є трудові династії, де досвід і навички передаються від покоління до покоління. Вони самовіддано працюючи, творять цим самим історію підприємства, примножують добрі традиції. Бо всі вони - члени великої родини на ім’я «Пологівський олійноекстракційний завод». Їх на Пологівському олійноекстракційному заводі 11. Представники трудових династій були запрошені на сцену та отримали книги і цінні подарунки.

 

У завершення урочистої частини працівники ОЕЗу знову порадували театральною мініатюрою та піснею про підприємство.

 

Далі справжнім сюрпризом для присутніх став концерт української зірки Ірини Федишин, яка порадувала всіх талановитим та видовищним співом.

 

Залишається тільки побажати Пологівському олійноекстракційному заводу і надалі процвітання та здійснення усіх планів, задумів та сподівань на благо славного міста Пологи і всієї України.

 

 

Головний адміністратор ПрАТ «Пологівський ОЕЗ»
Раїса Заворотинська

 

 

Підписуйтесь на канал Мій Район в Telegram, сторінку Мій Район в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
4
Сміх
10
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Добавить комментарий
* - поля, обязательные для заполнения
Ваше имя*:
Email*:
Комментарии*:
Введите код на картинке*:
Введите код на картинке
   

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-34.jpg

 

 

Пологи (г.)